Реклама на REIBERT.info
радіти всьому однозначно, окрім черг на вулканізаціях
добрий осінній ранок! -2 за вікном і рибний день [ATTACH]
Вітаю!в нас теж морозець -3
аж тепер жовті "вуха" розгледів, мабуть він. в нас вони зазвичай чорної масті
хіба вуж плямистий?
а ще чоловіки придумали поцілунок, як єдиний спосіб закрити рот жінці:D
так треба працювати,щоб жити, а не жити, щоб працювати!
Вітаю з понеділком! +8 хмарно, всім вдалого дня і тижня!
Доброго ранку! поки що +3, але день обіцяє бути сонячним через годину можна іти на вибори [ATTACH]
ріпа- то картопля на діалекті (деякі села Косівського та Рахівського р-нів) кажуть "ідем ріпу дерти", тобто картоплю копати,правда "деруть" сапою....
а чому на 33 налили тільки 20 стаканів?:confused:
накривайте на стіл, зараз припхаємось :smile_18:
Вітаю! в мене+7 вітряно, треба збиратись на базар купувати овочі. доречі а почім картопля (мандибурка, крумпля, картошка, ріпа) в інших містах...
... блін, деж до вечері знайти листки свіжого салату:confused::D:D
Вітаю! та продовжу [ATTACH] [ATTACH]
швидше навпаки :D (головне що не дельхвінчик):eek:
Добрий ранок! +6 сухо, сьогодні рибний день,тобто п"ятниця наближається [ATTACH] П.С. то мабуть сомик з внучкою :eek::D:D:D
Вітаю товариство! в мене хмарно але сухо, +7
а з чим (ким) його їдять, мабуть з Євою! :D:D:D
Вітаю! +8 похмуро дощ, тому і сКоти літають низько [ATTACH]
размер 96/180 появился?
не можна, але треба:( Доброго ранку! +9 туману ніц
не бейте мух, они как птицы (с)
якщо свійський, то на бульйон його пустіть, а то мать борщик з кацапських младенцєв проївся:D
вражають масштаби дійства [MEDIA]