Реклама на REIBERT.info
Резерв, заміряюсь
Вітаю, на яку стопу, вкладиш зйомний?
Вітаю, матеріал щось типу софтшелу, іх завдання захист від вологи, чи як звичайні повсякденні штани
Вітаю, вони літні чи утеплені?
2 нових резерв
Вітаю, в наявності?
2-й
Також 2 шт заберу
В наявності?
Ремень, резерв
Вітаю, актуально, цікавить ремінь?
Ні, вже оплатив
Вітаю, якщо першу ще не вислали, також візьму
Реквізити в особисті
Резерв
Вітаю, вони на рюкзак бундес не кріпляться?
Штангенциркуль, резерв попередньо
Приветствую, лот 20, лот 21 (10 шт), лот 27 резерв
Вітаю, - 25,4 https://profoptica.com.ua/ua/pricel-opticheskiy-arsenal-po-3-9x40/
Попередньо резерв, ящо можна ще обхват(напівобхват) штанини на виході
Колір сірий? Який обхват на виході штанини? Не не ушивались по ширині штанини?
Система кріплення на бэнчмэйд не зовсім зрозумів яке кріплення
Підтримую!
12 калібр?
Візьму