Реклама на REIBERT.info
http://wehrmachts.kisten.free.fr/75mm_gebG36_2.htm Гірська гармата .Geb.G 36
[IMG]
Продана,+ ще одна в резерв.
Одна пружина в резерв
Вітаю,я купляв німецькі молочники по 250- 300гр., ваш думаю також так коштує.
Вітаю,200гр + -
[ATTACH] Хлопці,будьте більш толерантні. камраду важко було завантажити фото.
Якщо не помиляюсь -СССР, німецькі в мене є , то вони інші.
......................
Вітаю 100-150 гр.
Вітаю,черепки горщиків черняхівської культури.
Вітаю камради,обміном прийшов такий затвор,по словам власника знайдений на партизанському таборі,буду вдячним за будь-яку інформацію.[ATTACH]...
Згоден з вами , що "аукцион дело не предсказуемое ",але той ніж ,що ви виставили,продався ДВА РОКИ НАЗАД ,нажаль ціни змінились не в кращу...
Будь-ласка підтвердіть свою оцінку продажу ссилками на продаж подібних ЗІГНУТИХ ножів, ну, а щоб не бути голослівним купіть ножа за 4000гр.;)
Я виклав вам ссилки на реальні продажі ,а ви мені якесь фото ліпите.Виставляйте на аукціон і побачимо за скільки ніж продасться.
https://auction.violity.com/102378354-bronzovyj-kinzhal-srubnaya-kultura-16-14-veka-do-n-e/?utm_source=search_result&utm_medium=bronzovyj-kinzhal-...
Вітаю,цікавий ніж,але мінус,що він гнутий.Реально ,щоб продать 1500-2000гр.
Вітаю,подібний кронштейн,в непоганому стані ,три роки назад продав за 250гр.В наш час 100-150гр.
Продано,дякую камраду.
Одна пружина в резерв.
В кам"яних молотках отвори не циліндричні ,а конусні з маленькими борозенками.