Реклама на REIBERT.info
Нажаль не рідкість,але своїх 300-400гр. коштує,все-таки довоєнний...а на рахунок по 200гр " с целыми стеклами и ящиками" якщо довоєнні заберу всі...
Артилерійська панорама "Герца",в такому стані 300-400гр.
В такому стані 150-200гр.
Річ нечаста,проходів у нас та і на фіолетовому було небагато,із того -що пам"ятаю https://reibert.info/threads/minomet-50-mm-nemec.495530/
На мій погляд ,до складу йому далеко,але стан непоганий, своїх 1700-2000гр. коштує.
Деталі всі оригінальні?
https://auction.violity.com/search/view/query/%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C+%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%B2%D0%BE%D0...
Для порівняння https://auction.violity.com/36762325-krest-dlya-duhovenstva-v-pamyat-vojni-1812-g Ваш в гіршому стані 2000-2500гр.
Відмінний стан,з чохлом,попробуйте з 3000гр.
Колекційної цінності не представляє,антуражні фрагменти,30-50гр.
Дякую ,мінятись також небуду,доукомплектовую собі макет.
Моя рамка, не продається:D
Особисто б я ,в такому стані,і за 250гр. не брав би.
Вітаю,Ваші перстні 18-го ст. ,або початку 19го ст. Щиткові,псевдогеральдика,не рідкість,попадаються досить часто.
Антураж до 100гр.+-
Вітаю , в такому стані 200гр.+-
І вас вітаю,дорога і нечаста знахідка.думаю 5000гр.+-
Куплю.
Та стоять може довго,головне ,щоб продався...:)
https://auction.violity.com/37946239-detali-vis-35-radom За таку ціну не продався.
І вам доброго,по ціні 1200-1500гр. для порівняння https://auction.violity.com/37018143-medal-za-hrabrost-4-st-150266
Зробіть нормальні фото клейм,а то по цих очі вилазять.а нічого невидно...
Попробуйте з 700гр.,зменьшить ціну завжди встигнете...
Дякую камрад Yarik_jar:beer: