Реклама на REIBERT.info
Коробка на великого любителя,старт в 100гр. підтримаю.
Фібула КК або КР
Пайка могла бути від окантовочного кільця з вушком.
Дукач кінця 18-го ,початку 19-го ст.без вушка,односторонній, 50-70гр.
Дворянська печатка кінця 19-го ,початку 20-го ст. по ціні 250-300 гр.
https://auction.violity.com/search/view/query/%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%...
Можливо з помочів(підтяжки)
Тут я звами згоден,реальну ціну,в реальному часі тепер дає аукціон,а все інше від лукавого...
Такі гроші він коштує в люксі і не в нас... а в такому стані ,це далеко не БМВ в салоні,а скоріше після 20-ти років юзання,тому і ціна інша.
І вам доброго,для оцінки потрібно більше і кращі фото з різних ракурсів.
Темі одиннадцять років:)
Ви самі готові заплатити такі гроші?
Видано в Мюнхені.
Вітаю.Зробіть більше фото ал. бачка,із різних сторін, та дна , а також ,який стан всередині.
Звичайний складський стан.:smile_12:
Вітаю,у вас ціле сарматське дзеркало, по ціні думаю 1000гр.+-
Вітаю,20гр.+-
Для порівняння https://auction.violity.com/41236371-5-kopeek-1727-god Ваш гірший ,думаю 200-250гр.
В латунному окладі 500гр.+-
Оклад срібний,чи латунь?
Такі звичайні холості Бердана маю в колекції в кількості...
Зробіть будь-ласка фото бойка та пружини.
Для оцінки, потрібно більше інформації про книгу,чи всі сторінки,який їх стан,кількість,зміст,та більше фото
В такому стані 600гр.+-
Яких вони років?