Реклама на REIBERT.info
В резерв.
1140гр.
Продано.Дякую камраду,останній повний комплект пружин в продажу.
Пружина №2 в резерві.
Пружина №2 в резерв.
Стан непоганий,думаю в районі 4000-5000гр.
Підтримаю.з"їдена добре.
Продано,дякую камрадам ,В наявності ще два комплекта по550гр. і все...наступні будуть по 650гр.З повагою.
1160гр.
Пружина №2 -продана,дякую камраду. Повний комплект пружин в продажу.
Пару днів назад ,купив банку ікри тріски,коли відкрив ,був неприємно вражений відсутністю ікри,як такової,а була присутня однорідна маса білого...
Втакому стані,350гр.+-
1180 гр.
І вам доброго,для порівняння https://auction.violity.com/search/view/query/%D1%8D%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD/auction_id/571
Красива пряга,з таким клеймом,бачив в мельхіорі,але тріщина...думаю 700гр.
Сапер 500гр.+-
Ок.
Вітаю камради, пропоную вашій увазі набір круглих пружин на Люгер. Пружини виготовленні по заводській технології з оригінальних креслень,з...
Сподобалось,дякую.
Я також прийму участь,скиньте ссилку.
Звичайно забирайте,вони безпечні,можна продати,попит буде.
Крім того,що жетон без вушка та ще й підтертий,зверніть увагу ,що метал "попузирило",що також не добавляє ціни.70гр.+-
Вітаю,хрестик штамповка,кінець 19-го ,поч.20-го.ст.,в такому розмірі нечастий 50-100гр.
Продам берцы, б\у, размер 41.Цена 1200грн
Вітаю ,вкажіть будь-ласка розміри.