Реклама на REIBERT.info
Шановний,за 17-ть років копу знаходив та бачив багато чого і повірте відрізнить ЗНАХІДКУ від ШМУРДЯКА можу, а вашу медаль бажаю продатьза 43,81...
Хамить не треба:smile_11:,точну ціну не скаже ніхто,якщо на продаж на аукціон.,подібний шмурдяк,я кидаю в відро.
Вітаю,медаль добре затерта,стан майже антуражний,тому й ціна нажаль, думаю буде невисока.
Вітаю,в наявності залишилась одна,d-14 мм.
Вітаю,до найбіднішого: селяни ,або міщани.
Продано.
+ 17:47 для Тетяни.
В мемуарах,був описаний випадок по 41-ому році,коли після бою,в убитого німця, весь ремінь був в радянських орденах,колекціонер б....дь.
В 13-ому році купив пару: один за 250гр. ,інший за 300гр.Якось так.
Вітаю,монети затерті,рариків небачу 5-10гр. шт.
Третій комплект в резерв.
Вітаю,для порівняння https://auction.violity.com/50948673-pryaga-orel-na-toporah-norblin Ваша 750гр.+-
Продана,дякую камраду.
Одна продана ,друга в резерві.Дякую камрадам.З пов.
Вітаю,так ,є в кількості!.З пов.
Пружину в резерв.
Вітаю,56 витків,вже продав в кількості,нарікань не було.З пов.
Вітаю,нажаль в такому стані майже нічого-антураж.
1070гр.
Комплект продано,дякую камраду.
Вітаю,200-250 гр.
Давай акуратно Саня ,не зламай.:)
Три пружини із другого комплекта продані,дякую камраду.
Комплект в резерв.
На Віоліті б\у недавно продавалися по 600-800гр.,а ваш склад,звичайно дорожче.