Результати пошуку

  1. Vilen
  2. Vilen
  3. Vilen
  4. Vilen
  5. Vilen
    Повідомлення

    Печать СС

    да полностью согласен -200-250 грн
    Повідомлення від: Vilen, 5 гру 2010 в розділі: Скільки коштує?
  6. Vilen
  7. Vilen
    Повідомлення

    немного, но приятно))))

    кому то поле перекопали)))) находки зачет
    Повідомлення від: Vilen, 5 гру 2010 в розділі: Знахідки
  8. Vilen
    Повідомлення

    Свежие "фрукты"

    Касон Красавчик
    Повідомлення від: Vilen, 5 гру 2010 в розділі: Знахідки
  9. Vilen
    Повідомлення

    подскажите по штыку.

    ну ниже чем за 100 баксов не продавай
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Німеччина
  10. Vilen
  11. Vilen
    Повідомлення

    рогач

    ну с 300 начните а там будет видно
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Скільки коштує?
  12. Vilen
    Повідомлення

    ножик

    Да двушка пива ему цена
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Скільки коштує?
  13. Vilen
  14. Vilen
    Повідомлення

    Дутовка.

    я думаю= после войны кто то сделал из нее ружье)
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Знахідки
  15. Vilen
    Повідомлення

    Сегодня.

    да кавалерийский карабин мосина... у меня такойже целый есть ....
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Хлам
  16. Vilen
    Повідомлення

    Что за рожок?

    тут уже присматривайтесь сами да да не не) с ув.
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Хлам
  17. Vilen
    Повідомлення

    Что за рожок?

    на берету а 38 похожие
    Повідомлення від: Vilen, 4 гру 2010 в розділі: Хлам
  18. Vilen
  19. Vilen
    Повідомлення

    касонное поле

    тема)
    Повідомлення від: Vilen, 15 лис 2010 в розділі: Знахідки
  20. Vilen
    400 грн
    Повідомлення від: Vilen, 12 лис 2010 в розділі: Скільки коштує?
  21. Vilen
    Повідомлення

    кавалерия

    http://reibert.info/forum/showthread.php?t=122118 вот что я с подобной сделал
    Повідомлення від: Vilen, 12 лис 2010 в розділі: Знахідки
  22. Vilen
    Повідомлення

    из леса!

    мое мнения = нож грибник потерял ну а бутылка советский КонИяк...)
    Повідомлення від: Vilen, 10 лис 2010 в розділі: Хлам
  23. Vilen
    Повідомлення

    мої знахідки 2010

    годится
    Повідомлення від: Vilen, 3 лис 2010 в розділі: Знахідки
  24. Vilen
    Повідомлення

    разведка...показала!!!

    то шо нада)
    Повідомлення від: Vilen, 3 лис 2010 в розділі: Знахідки
  25. Vilen
    Юрий бойко на свободе.....))))
    Повідомлення від: Vilen, 2 лис 2010 в розділі: Курилка