Реклама на REIBERT.info
Новий господар ремінця,розбереться.Тема закрита.Усім дякую
Пряжка 2на 2 см.Спитав у старих господарів-кажуть таким тубус був завжди,нібито дід з фронту приніс з такими ремінцями вже на газбаці.Більш за все...
Доброго дня,ось фото з лінійкою
Доброго дня,шановні.Попався з закромів ось такий газбак з двома ремінцями.Підкажіть шо за ремінець?
Наполегливо раджу.Покупець-молодець!
Відмінний покупець і продавець.Дуже раджу
Всё быстро- рекомендую
Рекомендую