Реклама на REIBERT.info
Re: Что за патрон? (Тема пополняемая). зімята гільза точно бердан по двох іншьх..хоч би помили шоб клеймо було видно.
кавалок заліза з секретиком..краще закопай.
http://www.youtube.com/watch?v=uZ8zyqo8UVE&feature=feedu
ааа.. бо колись си мені фтрафив корочок(якшо то можна назвати ним) від львівського пива часів польщі..за виглядом дуже подібний.)
вітаю:smile_12: що за маленький кружок під пояском? вроді алюміній..
http://www.youtube.com/watch?v=3-gfV-bhWwU&feature=feedu
21 грн.за 5 гільз
ось то що я знімав...скажу зразу відеооператора з мене невийде)) все було супер організаторам велике респект))...
22 грн за всі( 5 гільз)
P94 Kabel- u. Metallwerke Neumeyer A.G., Klingenhofstraße, 72, Nürnberg (va)
Re: Скромная подборка Австрийского Маннлихера 8х50R моя наймолодша нажаль..земля його непошкодувала..
гуд,резерв на гільзу з хрестиком за chejen.
4.5грн/шт
на замовлення сс-ів
та то хлопець з волині вони там всі так говорять.:beer: щодо кулі то напевне: http://patron.trizna.ru/index.php?title=14,5%D1%85114/%D0%91%D0%A1-41
7,92х94
8х50лебель,7,62Х54,8х50 манліхер,8х56 манліхер,6.5х52каркано
венцель холостий, венцель,верндель м 67, бердан,верндель м 77
флобер,9х19Para,9х25,7,62х25
там має бути написано.марка снаряду.
Re: Скромная подборка Австрийского Маннлихера 8х50R вставлю і свої пять копійок..манліхери з цим маркуванням мені зустрічаються...
ага і з пташкою яка свастику тримає.:D:D:D
німецький ,артилелія.
а де ви бачите гільзу? то капсульна втулка.
Re: DM 1917 куля сама звичайна зразка 1908 року так звана легка..ляди вже ж пояснили