Реклама на REIBERT.info
Re: Кто копал в Зап Укр? шось тихо...
Re: Кто копал в Зап Укр? так про них...їх там декілька...
Re: Кто копал в Зап Укр? шкода....а би було не погано...... все таки тре попробувати...
Re: Кто копал в Зап Укр? доброго вечора всім питання: чи реально пройися з приладом біля фортів Перемишля,а то все таки прикоронна зона?
Велике спасибі за прилад... найкращі побажання....:smile_12: