Реклама на REIBERT.info
э кітеля, сорочки, одні або двоє штанів, шенель, пілотка.
тема жива?
[ATTACH]
є така, стан на трієчку, без підшлемника, ціна 1200 грн.
Є мадярський стан на четвірку, трішки вмятий, не гнилий, в середині знаходиться солідол, рідної краски 80 відсотків прошу 500 грн.
що за насос?, марка, або аналог?
все ж таки вона б/в, і це права.
завтра сфоткаю і скину, також попросив батька пошукати ще, бо була ціла купа їх, колись в хаті жили німецькі інтенданти і загнали за курку...
есть большой валочый топор, рабочее состояние, рубил им дрова. Ориентировочно стоимость?, фото скину по необходимости.
є одна підкова не б/у, а нова оригінал німці залишили дідові на чоботи, що дасте?
тема живая?
Есть часть каски конца 19 столетия, толи латунная толи бронзовая сейчас вся серая, интересует?
Рубахи еще интересуют?
есть похожие швейцарской армии серо-голубые б/у 4 шт. интересует?
500 грн.
сколько дадите за состояние в 4 бала?
спасибо.
Господа, подскажите будьте добры, что за "котелок"?
тема еще живая?
горище чи коп?
Зі святом тих хто зберіг людське обличчя, не продав совість і не озирається на вулицях.
Всем спасибо газбак продан.
Хай!. нет вопросов купите у другого продавца, сори.