Реклама на REIBERT.info
Бренеке, полева, войлочні пижі почом і яка кількість? Резерв до з'ясування
На подобі бренеке пулі почом, ціна актуальна?
А пулелейку под пулю бренеке можно?
Жаль, а случайно не знаєте може хто може зробити дульне звкження на заказ. Хочу парадокс насадку спробувати?
Это вы ко мне? А то не очень понял ваш ответ на мое смс
Наковальні в гільзах латунних, на фото видно придивіться
Доброго вечора чи можите ви зробити на вентильовану планку цілик регульований? На подобі цього. Або хочаб планку пікатіні чи вівер як вона...
Жаль шо закрутки немає, я б забрав(
Здравствуйте, немного не по теме но все же может знаете. Где или у кого можно заказать насадку парадокс на ата венза 12 калибра?
Як пулю з неї витягнути, і як потім зрізається літнік?
Резерв
Доброго вечора, скиньте будь ласка прайс в лічку, дякую.
Заказував єврокапсюль, все супер, рекомендую
Написав в лс, в оголошенні є номер на якому вайбер
Доброго дня а пуля шар 17,2 вона вважається підкаліберною, її треба в пк заряджати чи без? Бо зарядив в пк і трошки гільзу розперло там де пластик...
Доброго дня, я заказував вчора 200 шт 686 коли буде відправка і якщо була то скиньте будь ласка ттн номер давав вам в лічке
Добрий день, цікавить єврокапсуль G-1000 50 шт. І 686 150 шт. Є в наявності?
Доброго вечора, закрутка 12 калібра ще в наявності?
Це ви виготовляєте чи власні продаєте, і чи є лєйки для пулі люман?
Доброго вечора, по Укрпошті закази відправляєте?
Доброго времени, пулелейку еще продаете?
Є капсуля до стартовика 9мм?
Пулі до гладкостволу 12,16 кал Лайман (тимчасово відсутні) 30г. 5 грн без пк 6,1 з пк Стріла 32г з обкладками 35г 12 грн продається з обкладками в...
Хочу взяти баночку
Можливо у вайбері поспілкуватись?