Реклама на REIBERT.info
Можите 1 для колекції відправити?
Доброго дня, під пулю бренеке для 12 калібра зможите зробити?
Піде але може трохи не догорати
Більше на експансівки похожі ніж на бронєбойки
Скинув
Який калібр вас цікавить?
І дати виробництва немає?
Написав вам в лс
Чи можу побачити фото навісок?
Резерв
Продавець чесний та відповідальний, відправив замовлення через кілька годин після замовлення. Рекомендую.
Цікавлять 0,87, та 1,03. Форма їх однокова правильно розумію?
Доброго часу доби, чи можливий варіант покупки поштучно? Бо хочу подивитись що ці кулі собою представляють а вже багато так накупляв, що оказалось...
А в чому прикол високої юбки, і яка різниця між високою, середньою і низькою?
Центробой ще є?
Треба пулєлєйку 12 калібра під пулю шш
Був би у мене ствол на цей калібр забрав би всі(((
Для переснаряжения холостых 9мм подойдет?
Для травмата 9мм капсуля є?
А холості патрони можна реоладити цим набором?
Це мертва тема оголошенню майже рік, і продавець не відповідає