Реклама на REIBERT.info
Потрiбен дозвiл.
Шо по швидкостi? Яке плато? Скiльки пострiлив.? Фото вiдстрiлу.!!!
Если ср2 весь в сборе заберу сколько по цене?
А от умарекса тогда сколько ?(7000)
Длинный ствол в наличии? И цену пожалуйста.
Можно якiсь характеристики?!!!
Це шо йому майже 8рокiв.?! На 5 роках вже мiняють. Бо можуть зробити бум...
Вони рiзнi. Тут рiднi модери не працюють купив 1000 стрiляешь як з мелкана. Треба другу банку робити. Та ще ствол тут не дуже 20 метрiв...
А воздушка э мощьна якась?
Можно фото вашей PCP И цену сразу.
Вiн в загалi працюе? Бо на вигляд нi.