Реклама на REIBERT.info
Зробіть фото зеркала затвору.
Лот 12, теж візьму.
Лот 2, 8, 9. Заберу.
лот 2 плашки и держатели В резерв до завтра 11.00
Лот 2 в резерв Реквізити на оплату, в приват.
Дві в резерв і реквізити на оплату у приват.
Вкажіть під який діаметр кільця.
7.65 али 9 мм? Якщо ви вже козирнули знаннями, що вони були в калібрах 7.65 та 9 курц, то малиби знати, Що фромер 37, під калібер 7.65. А...
Ворчик
Вкажіть ціну.
Може напашник?
Тоз 12
Яка вага?
Дайте реквізити на оплату одного кутоміри.
Кутоміри є в наявності?
Якщо ще актуально,то маю такий. Пишіть у приват.
Самі короби без лент маю.
При надходженні нової партії, один в резерв .
Написав вам у приват.
Замовляв аптечку, отримав швидко. Рекомендую до співпраці. Так тримати. Молодець капрал.
Ствол під 9х17К. Звичайно, це 37м
Нічого неробилось,все робоче. З недоліків права накладка має тріщину.ствол робився новий.
Доброго всім дня. Просьба оцінити. [ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]стволик буде деактивований
Скиньте будь ласка реквізити на оплату, за один моноблок .
Ваші ящики віку ціну?