Реклама на REIBERT.info
не порахуйте за флуд [MEDIA]
вітаю! в мене +9 туман, мої збираються до губернії, так що в мене варіантів не багато:D:beer:
спробуйте зробити і те, і інше
і як вона в отих бєрцах копала:D
трохи потепліло та почались тумани - може опеньки з"являться в лісі?
Добрий ранок! в мене надворі +6 і хмарно, вітаю зп"ятницею та днем працівника харчової промисловості! [ATTACH]
Вітаю! потепліло +6, вчора з кумом трошки посвяткував, зранку бодрячок - іду на роботу. серед тижня свята не дуже посвяткуєш
:smile_17:
так получается человек за две недели от случившегося обратился, с уточнением датьі без иронии