Реклама на REIBERT.info
доброго ранку! -2 туману ніц, збираюсь до праці, нині охвісний день:mad:
замріяно так...
та ні навпаки це буде сприяти культурі споживання, от тільки що % хтось не почав требувати у вигляді шматочка для проби колись навіть...
в нас зараз -5, але сонечко піднімається то може на обід буде тепло в ліс би поїхати, так пальне не дають:(
Пакращення курва:mad:, у нас грубе 50-60грн. тонке 30-40грн
Якщо грубе хребтове сало, то його варто шматочками нарізати і споживати, а молоти можна і тонке, яке і по ціні значно дешевше.
предварительно резерв, ушёл в личку
так Вождяки немає - паряться!
надворі -3, сонячно. Вітаю всіх з котячим вівторком! поки Вождь париться, треба порядок підтримувати, поки Бек знову цицьки не запостив:D [ATTACH]
та мабуть всі хабар перебирають та перераховують, от і нема часу писати.
Вітаю всіх! погодка дійсно сьогодні класна +12, але робота не відпускає у ліс
... ага і брендушків назбирати:smile_12:
баня і сауна у нас круглорічний сезон
...да писал уже:confused::(
а відсотки Вождю сплатили?
істинно рузьке "ліцо" після стєкломоя:D:D:D і що дивує, що багато фото особин жіночої статі (назвати їх жінками - язик не повертається)
[ATTACH] вчорашні знахідки
пора іти щось перекусити [ATTACH]
український хелловін [ATTACH]
вітаю громаду з першим днем листопада!надворі -4,брр вчора гуляв по лісі, назбирав опеньок зо 3кг та трохи "голубінок"
махну і я в ліс прогулятись, бо мої поїхали в керунки п.Славути, а мене мать віза не пускає:mad:
...пригадалось- в лісі: -ти шо тут робиш?! - грібочкі собіраю. - а ти їх тут садив?!
так Теребовля дуже гарне містечко, особливо гарно на фортеці:smile_12:
три парьі размер 48 резерв
предварительно резерв на 1 шт в лучшем состоянии , укажите длину куртки в см в личке с ув.