Реклама на REIBERT.info
Дуже слушна порада. Товариш так теж хотів задекларувати, але як почали перевіряти по базі то виявилось, що АК рахується як втрачена. Почались...
Вітаю. Задекларувати б його потім аби не було цих проблем з законом. З повагою
Добрий. Схоже на форму для лиття свинцевих куль. +- 19 століття
Схожий на штик-ніж до гвинтівки Мосіна
Чорнобиль був окупований німецькими військами у серпні 1941 року, після відступу Червоної армії. Територія увійшла до складу Райхскомісаріату...
Актуально?
Вітаю! Актуально?
Ще актуально?
А дозвільна система при яких випадках може забрати чи вилучити зброю?