Реклама на REIBERT.info
То цей виробник танчика рідко зустрічаєся чи ні?
Ну а за танковий бій може бути того самого виробника?
Доброго вечора. Допоможіть визначити виробника. За оригінал відповідаю,знайдені особисто мною. Майже разом 20см один від другого+куча люверсів....
То я так поняв шо треба врахувати інфляцію за два роки.:)
Добрий вечір. Ось такий топорик,в такім стані. На скільки потягне? Якшо потягне?;) З повагою.:beer:
Доброго вечора. Є такий топорик в такім непоганім стані. Скільки може коштувати? Дякую.
Зрозумів! Дякую!:beer:
Доброго вечора. Вони шось коштують? З повагою. Дякую.
Хороший відповідальний покупець. Рекомендую!
Точно завтикав:beer:
Шашка "Златоуст"образця 1910р. Рік тому мав таку саму.
Дякую!:beer:
З повагою! Дуже вдячний!:beer:
Вже два рази виставляв на аук.і пишу просто "зацеп". Може підскажите від чого. І чи він по гансах. Не від фляги не від портупеї тоді від чого?
Щиро вдячний!:beer: Я все зрозумів.
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Походу для провірки тиску в шинах.З...
Вже два місяці гуглю,і нічого не можу знайти? З позицій але по сопутці тільки гільзи і осколки. Хоча в радіусі 5км з авто Моріс, Хьорх,Т34,Т70.
Люфти по механізмах в нормі?
:beer:
Вибачаюсь!Тільки починаючий форумчанин.З повагою!
Фото трохи не получились.Нижні кріпленя тоже є. Напевно все таки Т-70.З повагою! Там на оприділці є ще одна річ.Досить цікава!
Старовинна кінна молотарка.Походу комплект,хорошому реставратору і на музей.Копана.Але стан хороший!
БУДЕ ЦЯ РІЧ АКТУАЛЬНА? ОДИН ТРОХИ ПІДЧИСТИВ,МЕТАЛ НОРМ ЖИВИЙ. Як стартанути? З ПОВАГОЮ ПОЧИНАЮЧИЙ ФОРУМЧАНИН!
Колись вона вже була на оприділці.Але була сфоткана разом з дісками і ступицями від Моріс Сказали що то від неї,но щось мені невіриться.Та і...
Велике спасибі!:beer:З повагою!