Реклама на REIBERT.info
Розширювальний бачок назвичай має ширший штуцер,це більше схоже на щось для гідравліки-напртклад для тормозухі.
Це частина патріотичного знака на смерть Франца Иосіфа 1.В середині було фото імператора.На цю подію було багато різних виробів зроблено.
Це не лівак,стан чудовий.Копія такого рівня коштує в Чехів 30євро,має розбіжності з вешей.Гадаю це оригінал .
Тоді у кришці має бути отвір.
Клеймо правильне,але оцінити річь у такому стані може хіба що аукціон.У колекційному стані можно знайти купу проходів,а ось пошкоджений часом...
Я вас поважаю як фахівця,але такі шви робили на ерзацпосуді.Якщо придивитися ,то видно залишки малюнка,гадаю це якась битовуха.Але фельдшрау та...
[ATTACH] А там тонкого і не було,бо на хозработи гоняли.Восток дело тонкое.
Дуже на штурмову австрійську флягу схоже,і коліром і емаллю всередині і формою.А от горловина занадто велика.Но думаю треба в цей бік дивитись.
Не знаю Як БЧ,на рэзінкє бачив тільки у шпиталю.Сині,зелені,коричневі- від піжам.
Штанга ще потрібна?
Продаю всю штангу в сборе на Фишер ф5 цанги держат мертво.Если ещё нужно стучите в личку.яЖоговоримся.
Вибачте,не звернув уваги.
Резерв.
Стосовно тх850. Е в наявності?торг можливий?
Якби знав що це не питав би.На перед дякую.[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
Да ладно кумедний був кацап,ще й письменник.
В доброму стані,цангові зажими тримають добре.Ціна1500.торг в лічку.Ще є катушка,та й блок якщо треба.т.0506713419.
............ ..
Занадто рівна заточка.Заточка має бути крива в ручну на болгарки.:cool:
Я такі шедеври грибників теж знаходив.А коли в смерть переколхозенний німчуровський стропоріз знайшов чуть не плакав.Ще переконаний у серп...
Ну на бізрибьї сам раком станеш.:D:confused:
А саме мінімалічне це ніж з куска металопласту та ножовочного полотна.Впевнений знайдуться поціновувачі. :D:beer:
Та не звертайте увагу,головне що вам подобається.
З лайна та палок.
Роботы не мальчика,но мужа(с)А мені подобаються роботи великого начінающего художника часів лапотного ренісанса Семьйона Скріпецького.