Реклама на REIBERT.info
доброго дня, порошок в наявності?
доброго вечора, гільзи внаявності є?
доброго дня, є швейцарський костюм схожий на вермахт, штани+кітель = 250 грн.
оголошення ще актуальне?
тема жива?
[ATTACH]
доброго вечора, перепрошую чи цікавить ще кітель?, є костюм з металевими гудзиками і зеленими нашивками як у Вас на фото.
Є штани Швеції 1959 року, нові, розмір 96 SVEA, з низу затяжки на шкіряних ремінцях зеленого кольору.
який розмір має бути?
фото зразку????
який розмір цікавить?
Що Ви хочете за цей клинок?
так все ж таки, що за клинок?
лебль з томпака цікавить?
Доброго дня, чи є ще у Вас на ІЖ-5 цивйо?,
який розмір цікавить і ваша ціна?
Будь-ласка дивіться
щось схоже валяється, але без бойової пружини, скільки боліварів дасте?
Розумна ціна від і до???
150 гривень і вони Ваші, є також кітеля, сорочки, шенелі, пілотки.
камарад я не вкурсі де та лічка, я вже на дві різні клави відповіді натискав, а толку нема, так що сорі.
э кітеля, сорочки, одні або двоє штанів, шенель, пілотка.