Реклама на REIBERT.info
Дякую вам за визначення:beer: Черговий денарій імператора Коммода,піднятий протягом тижня. Дежавю...
] Доброго часу шановні учасники форуму,всім добра і мирного неба. Прохання визначить імператора та легенду на монеті. Піднята на вчорашньому копі....
Дякую!!! :beer:
Доброго дня. Вчора копнули таку монетку, підкажіть по імператору та легенді. З повагою. [ATTACH][ATTACH]
Дякую,що приділили увагу. Знайомив,десь відкопав,попросив допомоги у визначенні. Скажу,нехай зробить кращі фото,при денному світлі. З повагою.
Доброго дня. Допоможіть у визначенні знахідки. [ATTACH][ATTACH]
Доброго вечора, спробуйте помістити в ємкість з солярою,нехай відкисає.
Денис з Одеси справжній майстер,цієї справи. Шкода,що на даний час відійшов від виготовлення мд. В мене був мд цього майстра,прибор бімба на...
Доброго дня,який майстер виробник даного прибора?
Дякую:beer:
Доброго вечора,підкажіть по оригінальності. В продажу на сусідньому ресурсі.[ATTACH][ATTACH]
Ціна чисто символічна.
Доброго вечора! ММК лайт є в продажу? Якщо є яка ціна на сьогодні?
Дякую!
Мирного неба всім. Допоможіть визначити приналежність монети.[ATTACH][ATTACH]
Дякую :beer:
Доброго вечора, підкажіть по денарію.
Дякую за пораду:beer: З повагою
Формат ні, виробник,марку,mAh... З Повагою
Доброго часу! Шановне товариство,підкажіть яку марку пальчикових акб краще купувати до мд х-terra?
Дякую,ці варіанти і я знаю. Думав,можливо у них є послуги сервісу,перевірки не в приміщенні.
Доброго дня. Звертаюся з таким питанням,підскажіть як на Новій Пошті перевірити мд при покупці.
:beer:
Доброго настрою,зібрався здавати металобрухт накопаний за деякий час,виявив гільзу. Схоже FlaK 20мм...поправте якщо помиляюся.[ATTACH] [ATTACH]
Дивлячися,що шукати:D