Реклама на REIBERT.info
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
Продається в такому комплекті як на фото! Планка під приціл. Ремінь оригінал. Підсумки з перегородками оригінал. Прилив. Набір для чистки. Шомпол....
Попрошу резерв на один комплект, і реквізити в приватку!
Можливий торг!
350 грн.
400 грн.
А ви свої емоції "j.wais" тримайте при собі, щоб я вам не сказав куди іти.
Тема закрита! хочете мені щось сказати пишіть у приватку!
Дякую камрадам за відгуки! Тему вважаю можна закрити!
Які ще будуть думки?
Всім дякую за відповіді, тема закрита!
У цій темі я прошу дати реальну оцінку речі яку я виставив, а не порівняння цін з іншими речами!
А так!!? [ATTACH]
На скільки я бачу у цих темах розпаровки..
Мої вітання камради! Яка може бути ціна на ці гамаші? пара! Присутні клейма RBN на двох гамашах. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
І метал не такий на цьому наборі! Бундесові набори також були скопійовані з тих що були під час війни! їх там було декілька видів! Ось один з них!...
Дякую за посилання! але не факт що таких наборів який я виставив не було під час війни!
Давайте теми про мазі будемо створювати у інших розділах!
Набір виготовлений з цинку, принаймі він не магнітиться!
Це взагалі інша модель, до речі клейма RZM на ній також відсутні!
Ремінь в ідеальному стані без втрат і реставрацій. Чорнильний штамп виробника і рік випуску 1942 Ціна 450 грн. З пов. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]...
Скажіть ще що це фуфло з бундеса, бо на ньому немає клейм!
Рукоятка там виготовлена з якогось сплаву, вона не магнітиться! Може тому...
Згоден з Вами, в живу він виглядає набагато краще!