Реклама на REIBERT.info
Написали? Відео дивилися?
У вас же кладік заритий на 50см, що мішає перевірити?
В мене так само було тільки навпаки, придбав Еквінокс 900 і знахідки пішли після Деуса.
Не знаю, був у мене Деус2, так я його "ганяв" по тестам і туди і сюди. І монета між цвяхами, і під цвяхами, і під цеглинами інад цеглинами нічого...
Деус теж не візьме, повірте мені.
Я тестами вже давно "перехворів", виїжджаю на коп, знахідки є, ну і не парюся. А то той глибше, той швидше, за всім не вженешся.
В такому варіанті любий детектор заглохне, не тільки Нокс.
Ну прямо ж таки не бачить! Це ви щось накрутили себе. Ну звісно що Нокс хуже Деуса по смітті, але казати що ним взагалі на засмічених місцях...
А в чому складність Д2? Все майже так як і в Д1, окрім декількох моментів.
А зараз взагалі, в пріоритеті Еквінокс 900, з Деусом рідко виходжу.
Продав Деус2, і купив Деус1 знову, так як різниці в пошукових здібностях обох приладів не побачив.
Тут інша проблема, годину думаєш з яким це приладом їхати на коп.:D
Мульти М3, або М5 озвучка релікт.
На даний момент Нокс 900, Деус1, Голд Кеччер, і Атрекс. А Маска і Д2 були раніше.
Є в мене одна місцина, знахідки від КР, до 14ст. Але є одне але, після війни недалеко від цього місця було стрільбище. Результат, один мах...
Я так зрозумів, ви ще в пошуках ідеального детектора?:D
Так само і ЧК, і КР є хатовища де все всіяно залізними оплавками, які частенько підмасковано звучать в кольорі. В таких місцях любий детектор...
Угорські денарії 12-13ст, розмір з ніготь.
Ось такі монетки на вибитій розпашці Атрекс знаходить. Тому хвилюватися про те, що не бачить дрібноту не варто.
Та які вибачення все нормально!Кожному своє. В мене схоже було з Вайтсом МХТ Pro, прилад наче не поганий, а по знахідкам як відрізало. А нарахунок...
Колись качав по началу, до Аськи Біг Нел мав. Ото захват, і глибина!!:D
Ніколи не розумів, який взагалі сенс в "рулях"? Приріст по глибині мізерний, незручність, плюс вага.
FX-02,FX-03
Усім привіт! Якщо коротко, то зламав вуха на котушці металошукача. Може хто знає, де і хто ремонтує таку проблему. Буду вдячний за допомогу.
Хочете сказати, що Маска на 18кГц бачить дрібні цілі краще ніж Еквінокс на 40кГц?