Реклама на REIBERT.info
А чи є хто колекціонує форми/бланки? Є певна кількість ф.24 укрпошти, із старим лого. Фото не виходить прикріпити, вибачте!
це ж був жарт? Який може бути ka-bar від "Кузня Фенікса"?
Кучеряво живете! Гантельки...
Загорніть, будь ласка!
Ну, гаразд, нехай серуть...
У продажу вже є безлактозне, якщо що.
Помилка!
І шо, не шкода?
уже марка є!
Лот 7 загорніть, будь ласка!
Дякс! Мала.
ПОГ?
Дякую!
А шо там, продалися? Бо трохи не збігається -- у назві теми 2,3 кг, а на скріні з сайту 2,8. А як воно насправді?
З такою вагою, не цікаві, вибачте!
Зрозумів. Дякую! Важкі.
Без ваги не цікаво, вибачте!
А вага яка?
Мене цікавить, пишу...
del
Наступний, про всяк випадок.
Класний ножик, ніяк руки не дойдуть купити.
А де є?
якщо так добре розумієтесь у питанні, нàшо Вам чиясь порада? Якщо "ібіс" їх продає, як на мене, то є сенс запитати у них.