Реклама на REIBERT.info
Це вони замість нас святкують, чи я шось не зрозумів?
я більш нічим не цікавився, не цікаво, зовсім. Воно нічого не гарантує, то ж і сенсу цікавитися не бачу.
Я маю для Вас шукати? А самостійно, нє?
Мені не треба, я знайшов, одразу. Там лише фрагмент, і там настільки натягнуто, що навіть смішно, і на той папірець не варто розраховувати.
Відкритий вогонь, це завжди красиво!
Він так само помиляється. Має право! Сталь не має значення, якщо що. Ви на сайті "ібіса" знайшли висновок?
З власного досвіду, хоча зазвичай тут так не прийнято - я першого пєлта купував на ламнії, з третьої або з четвертої спроби, бо магазин ніяк не...
То в чому проблема? Підіть до "ібіса" та попросіть.
Тим більш якщо він з N690...
Перечитайте своє повідомлення.
Чисто спортивний інтерес -- оце про нагрів щоби що довести?
Я не переводю продукт, навіть льодом.
А тримати у холодильнику, не зручніше?
тому треба мати з собою декілька.
чудовий кухонний ніж для пікніка. Потрійний клин, тонкий обух, тонко зведений. Правитися буде легко. Мені сподобався.
Ната ридає від заздрощів полякам...
Хоча б довжину клинка, чисто раді сміху, написали б.
h1 теж сідає дуже швидко. Так, у мене є salt з H1, якщо що.
Я з Вами сперечатися не буду, сенсу не бачу. Для тих хто знає що таке НК, і хто така Гребенщикова, зазначу, що методика змінювалася у 2009 та...
Чому? Він то гостриться, але, після розрізання блистера з таблетосами, папір ще якось ріже, а голити вже ні.
Тітан, на жаль, не різатиме. Тобто, не довго різатиме.
Це якого року копіпаст методики? Бо пункт про угол загострення, як і про твердість, скасовано. Років так, багато тому.
Ааааа... Ну, буває...
О! Бачите як? А srk це фікс, якщо що. І Ви його прям у сімнадцятому купили? Вісім років -- це старий? Я перший вікс купив у 97, з премії, а Ви...
Рілі? Нічого не плутаєте?