Реклама на REIBERT.info
Доброго здоров'ячка, Панове. Допоможіть оцінити орден Віртуті Мілітарі 1792 року, №3305 (вроді 5-го ст.) [ATTACH] [ATTACH] в такому стані.
Подякував за оцінку.
Оцініть будь-ласка медаль в такому стані «Для защитников Польши» . Медаль видавалась військовим, які брали участь у війні із "совітами" 1918-1921...
Дуже повчальна інформація. То з цього виходить, що найдений мною "Виртути Милитари" належить до 5-го ступеня?
Малежкин, дуже вдячний за посилання. Цікава інфа.
Малежкин, дуже вдячний за посилання, але якщо можна, розжуте інфу, вперше маю діло з такою річчю. Наперед дякую.
Доброго здоров'ячка, панове. Допоможіть у визначенні медалі і чи має якусь [ATTACH] [ATTACH] цінність?
Доброго здоров'ячка, панове! Допоможіть у найменуванні нагороди, коли і за що давалась і чи має якусь цінність при такому стані[ATTACH] [ATTACH] ?...
Можливо і убита, але для колекціїї, при відсутності такої, підійшла б.
ЄвроАся цікавить? Ще на гарантії.
Дякую за черевики. З повагою, Микола.
Вибачаюсь. з нетом проблеми.
bajz То виходить і не варто на них увагу звертати ( корчму) при границі? Я новачок в цій справі. Думав, що там має бути щось цікаве. Дякую за натяк.
Дивізія-Сс Галичина Карти не цікавлять ( згідно карт, прив'язку до місцевості знаю), цікавить результат копу по цих місцях, якщо вони були? А...
Дивізія-Сс Галичина. Вельми вдячний.
Може хтось щось підказати по пошуках на місці корчми за Австро-Угощини на Бродівщині?
Тему прошу закрити. Купляю на іншому ресурсі.
Оплатив, чекаю чоботи.
Забираю.
Прошу пропонувати Свої пропозиції.
Якщо не зростеця, я слідуючий))
Ще в продажі?
Ще не продані, як ні, то я теж в черзі постою.
Резерв