Реклама на REIBERT.info
28-04-2015. Та ж річка. :D Прибор - Tesoro Vaquero. Дощ, град ... Пройшовся там, де ходив з Тежоном та СЕшкою. Бутилочка гарна по ПСВ попалась.
24-04-2015. Знову покопушки біля тієї ж річки. Прибор - Tesoro Tejon.
Ще фото:
21-04-2015. Біля річки. Прибор - Tesoro Tejon. Амуніція вермахта та радянські копійки.
17-04-2015. Знову берег річки. Прибор - Explorer SE Pro. Пройшовся по місцях, де ходив із Тежоном. :confused:
16-04-2015. Знову цей самий берег річки. Прибор - Tesoro Tejon.
06-04-2015. Берег річки. Прибор - Tesoro Tejon.
01-03-2015. Старий хутір. Прибор - Explorer SE Pro. І таке буває. Правда копав буквально годину часу. Друзі почали гавкати-мявкати, що поїхали...
01-03-2015. Старий хутір. Прибор - Explorer SE Pro.
Поїхали. 23-01-2015. Прибор - Explorer SE Pro.
Привіт камради! Вирішив і я взяти приклад із старших товаришів по ремеслу :D Буду закидати сюди фото з копу протягом 2015 року. :beer: Сильно не...
Хлопці, в кого є досвід по пошуку австрійських мусорків по ПСВ в лісах. Розкажіть методу. Наприклад, якщо окопів не було, стояв табір. :beer:
290 грн.
Ще цікаво що вона по реальній ціні коштує.
Шкода, що ледь коцнута, але це не дивно, стільки пролежала в землі біля дороги.
Куплю катушку Голіаф для Тежона у гарному стані.
Сьогодні вирішив випробувати Тесоро Вакуеро (Вакулу) по місцях, де ходив з Тежоном (Жоріком). Змок як @. Із знахідок: підкова, значок Держстраху,...
Після Тайгера будете підзбирувати Торнадо. Торнадо 5 генерації однозначно.
Раджу не тратити свій час на писанину в цій темі чи ТС. Це все даремно.
Тежона спробуйте. Вибачте за офф-топ.
3400
4800
Тріснутий він по-середині. Та й окис.
Сьогодні знову пробігся біля річки.
В см не сходиться. Смертник має 5, а в мене на предметі майже 6 ((