Реклама на REIBERT.info
Вітаю шановні!) Зі святом!) Підкажіть будь ласка повартості. З повагою.
Можливо когось зацікавить..) https://reibert.info/lots/.179844
Ось ще одненька в тему.)) Від приймача EZ-4 Силка на тему з визначення https://reibert.info/threads/scho-za-tablichka.926986/#post-10154996
Шановні.., невже ніхто не знає...)) або нікому не попадалася?)))
Вдячний!
Вітаю, шановні! Прошу допомоги в оцінці..., ось посилання на тему з...
Вітаю, шановні. Можливо хтось знає, що за табличка? Від чого? Буду вдячний за допомогу! З повагою!
Підніму..., можливо хтось не бачив...і побачить..)) і підкаже..)))
Ось на віоліті проходила 51-ша. https://auction.violity.com/55786205-pugovica-51
Якось так)[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
Вітаю. 400грн буде коштувати. Ось проходила на віоліті https://auction.violity.com/54120095-stolovaya-lozhka-krigsmarine З повагою!)
Ось та ж тема тільки тут). https://reibert.info/threads/bljaxa-krylja-zvezda-jakor.843124/
Вітаю шановні!) Комусь можливо зустрічалася така річ? Підкажіть будь ласка, що це)). Буду вдячний! З повагою!)
Если неошибаюсь середина XX века. Пряжка рядового состава советского военно-морского флота.
На торгах https://reibert.info/lots/kirka-motyga.172887/
Всем большое спасибо! С ув!
Доброго времени всем, ув!) Прошу помощи в оценочки даного предмета. Всем буду благодарен за помощь. С ув!)[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]...
https://reibert.info/lots/trak-rso.172044/ На торгах.
Дякую шановні! З повагою!):)
Вітаю шановні!)) Зорієнтуйте будь ласка по ціннику. Буду вдячний за допомогу. З повагою!)
Дякую! Обов'язково.)
Всім привіт!):) Отаке от ..., і місце б здавалося вибите-перевибите, а знахідки всерівно є.)) Небагато.., але є!)):) Вибитих місць небуває!!! P.S....
Вдячний!)
Вітаю шановні!) Для впевненості виставляю на визначення даний Трак.)) Буду вдячний за допомогу!)) З повагою !))
Вітаю. Цікавить орієнтовна вартість даних насадок. Буду вдячний за допомогу! З повагою!)