Реклама на REIBERT.info
Там все так будет. Я люблю прорисовывать такие мелочи[ATTACH]
Ніфіга собі в душ сходив. Тут вже не по нашому балакають )))) У вас тут, бачу , вічна діскотєка )))) Як не одне , то друге.
Олежка, тобі там не гикалось сьогодні ? Згадував просто за тебе. Тому що замість того , щоб лягти поспатки , як всі нормальні люди , херачив твої...