Реклама на REIBERT.info
Добрий вечір! Може знаєте хто продає пластикове цевйо на тигр?
Цікавить на 308-й калібр різьба 14 крок 1 права. Ціна?
Чи є чорна і яка ціна?
яка ціна?
Яка ціна верхнього?
Приціл ще продається?
Якщо приціл Люпольд, то я заберу з кільцями за 200 дол. Так що по розкомплектовціВам вийде Ваших 700 дол.
Магазини ще в наявності?
Що до СКСа ще є і які ціни?
Добрий вечір. Я вчора перерахував гроші за патрон 7,62х39 і написав реквізити в лічку. Відповіді не отримав чи гроші отримали і які подальші дії?
Є ще ложе чи магазини?
Магазини ще в продажі?
Добрий вечір! Цікавить 7,62х39?
Яка різьба на стволі?
Якщо приціл справний то давайте переговори в лічку.
Постою в резерві другим.
Я так розумію що він стояв на Рюгер Предатор 308 і цілком з ним сумісний по різьбі 5/8-24 та по заходу на ствол? І чим він Вас не задовольнив?
Яка в нього прицільна сітка?
Мене цікавить чи він складається в сторону?
А приклад складний? Бо на фото не видно.
Тема жива?
Є ще в наявності?
І я стану в чергу, якщо тільки поміняти батарейки?
Дякую за товар. Все як домовлялись!