Реклама на REIBERT.info
1Краска жовта, з сторони іншої було дерево) Ящик якийсь можливо?
Доброго, можливо впізнаєте щось, буду вдячний)
Цікаво,з якої установки)який Pak?
6
5
4
3
2
Доброго дня) Можливо хтось, щось впізнає) Дякую 1
Дякую вам)
Дякую, так різьба є. З битого Pz3
Доброго дня) Що то є?) Дякую
Доброго , Підкажіть ) Жетон, з віоліті,цікаво хто ним володів)! Дякую
Але щось і схоже було у гансюків)
Дякую)
Я так зрозумів ,відношення до війни не має?)
Доброго,цікавить, звідки ,дякую) 1
.
Ss