Реклама на REIBERT.info
Я копаю поки що все, тому що тільки почав. І впринципі цікаво будь-що. Просто стало дивно, чого нікелеву монету закидало в чорнину
День добрий. копався в німецьких картах, і не можу знайти ці умовні позначення. наче це не є частина назви населеного пункту. можливо, хтось стикався?
Зрозумів, буду враховувати. Ще от таке питання, бо мене спутало. Грош нікелевий. Нікель, це кольоровий метал. Але МД показував весь час vdi...
Я на всіх і ходжу. Просто стало дивно, чому саме цей люфт закидало в кольорові. Він наче залізний сам по собі
День добрий. Я початківець, взяв собі 400 аську. З першого копу побачив vdi в межах 85-95.включив на ній режим iron, щоб відсікти метали. Він...