Реклама на REIBERT.info
наступний в резерв
резерв на подуматидо завтра
все продано
продано все крім рукоятки
закрийте будьласка тему
позиції 2,3,6,7 і хрон продані
стволик від іжа продано
балони прості , хрон глючить тобто як не робочий , лежить догенько за 100грн віддам
1. рукоядка 1377-500грн 2. балон со2 88гр+клапанна група+шахта ударника від кросман 2100 - 300грн 3.стволик від іж 38 довжиною 34см - 400грн 4...
видаліть тему . дякую
привіт ще в продажі
продам даний конструктор , не травить , опресовку не проводив ,качаю 160атм для плінку саме то. ціна 1100грн. продаю бо маю іншу забавку.
резерв на один крмплект до завтра 22.00.