Реклама на REIBERT.info
Без нужды катану нельзя вытаскивать из ножен.Придется резать палец ибо меч просит крови.
Всем мира.Размеры,материал?
Гадаю у роздiiлi холодна зброя.
А почему не Мерседес?200,260,300L?
1500плюс.Мельче наждачки не было?Зря воронение уничтожили.
А шо за тема?Хоч у двух реченнях,заiнтригован.
Понты дороже денег.
Не треба,пересил дороже.Та цiкаво зi своiх зiбрати.Збирайте i Ви,вони мають не Аби яку iсторiчну цiннiсть.До речi це Може Бути ще брелоком на...
У нас мiшане з румунско нiмецькою,галичани з польской,закорпатцi мадьярскою.Так вже iсторiчно склалось.
Думаю фейк в это время дивизия была в Монре.И называлась она 3 танковой дивизией Тотенкопф.
Я з них збираю салбу.Так цiкавiше.Срiбло там бэлон низкого гатунку.[ATTACH]
.......................
Погано шукали,Це намисто зветься САЛБА. https://uamodna.com/assets/articles/image/i/m/4/im48ukzi/fullsize.jpg Там цiкава традицiя,крещений дарував...
Це сучасна нагорода ,гадаю 300гр.Виолити завалено Австрiэю.Цiкавостi не дуже.
Схоже на фрагмент пiдвiса шаблi.По перiоду важко визначити.Десь козаччина.
Це Ви мабудь Iвана Франка не читали.
Це вираз часiв СрСр.
Нож ГЮ похоже оригинал.В профильном разделе подскажут точнее.
А какая из этих наград 1914г?Если крест Гиденбурга,то он учережден в 1934.