Реклама на REIBERT.info
Дайте реквізити, візьму 1 шт.
Вітаю. CamelBak Chute Insulated 0.6L підкажіть будь ласка габаритні розміри. Інші кольори плануються?
Пономар пише що Шейрат і Т4, почекаємо на підтвердження. Якщо так то скоро за асада літатимуть виключно москалі.
Це просто свято якесь + пара Су-27, один помацав лапками смугу, дав форсаж і полетів. Ще пролітав наче Су-24 але я не впевнений. У Черкасах такого...
Щойно, пара МіГ-29 над будинком! Дякую вам хлопці, ви зробили мій день!
http://vlada.io/slider/rossijskij-telekanal-vypustil-syuzhet-o-tom-kak-surkov-upravlyaet-protsessami-v-dnr-i-lnr/ [MEDIA]
Сирія? Штурмова авіація ІДІЛ?
Стану в чергу.
ШН від корда?
xl резерв на 3 шт
о, вже і хорватські гвинтівки воюють, спрингфілд мабуть файно відкатили військовим.
Вітаю. 7-й лот візьму, реквізити у приват будь ласка.
резерв знімаю
Вітаю. На яку температуру розрахована? Резерв.
Резерв. Написав у приват.
Вітаю. Яка товщина люмінтівія (хоч приблизно)?
Відгуки вражають, якщо буде у наявності,- повідомте, обов'язково придбаю один. Можу зробити передоплату.
Літати сам не може бо зірок стільки що вага фарби у зірках перевищує вантажопідйомність самої 24-ки, тому довелось викликати Ан 124.
так!
міг спарка на 0.43 один пєлот і задня кабіна не пуста, - відіки і касети з парнухою?