Реклама на REIBERT.info
Доброго дня. Потопчуся наступним у черзі. З повагою. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Доброо дня. Підкажіть від якої моделі жабки кріплення? Окремо продасте? З повагою. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Добрий вечір. Що маєте для форт 12?
Знайшов.Пишіть куди,кому та номер тел. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Купляв ЛЦУ був у комплекті,не користуюсь.Ввечері пошукаю, знайду подарую. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Доброго дня. Для друга потрібно комплект 54-56 розмір на ріст 185-190. З повагою. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Доброго дня. Три шт. XXL в резерв.Реквізити в приватні пов. З повагою.
Дякую. Отримав швидко.Рекомендую. З повагою Роман.
нові 255 - 270, за 95 грн. в резерв, реквізити в лічку
Не все просто. Швидкість горіння пороху гладкого та нарізного різна,як і тиск у стволі і температура. Тому прийдеться методом *тику*,але обережно.
Знайшов інфу складу для трассера:http://www.chem21.info/page/003174045029030077048053021052103103225249200000/ Пора вчити хімію :)
Доброго дня. Нема нічого не можливого. Одне питання - суміш для ттрасера?
Доброго дня камради. Споряджаю набої сам і також цікавився підвищенням швидкості кулі. Щоб надати постійне прискорення набою використовую бінарний...
Продано.
Доброго дня. Одну пару 255 та одну пару 285 нових в резерв. Реквізити в "лічку". З повагою.
500гр.
550гр.
Продам берці німецькі б/у. Розмір 285.Стан на фото.Ціна 600гр.[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
Куплю курок та защіпку магазина. Можна комплектом з іншими запчастинами. т.0673915174
Доброго часу доби. Цікавить наявність рукоядки старого зразка на Форт 12р з штифтом для страховочного тросика. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] З повагою.
+1 З повагою.
Дякую отримав.Шкарпетки справді вартують своїх грошей.Рекомендую.
Доброго дня шановне паньство. п.Василь володію я наразі (в продажі) Алтаєм у 20-му калібрі.Набої споряджав і на Лі, на упсі,на закрутку ручну....
(45-й)
Доброго дня. Дві пари оливи та дві пари чорних в резерв. Чекаю на реквізити. З повагою.