Реклама на REIBERT.info
Доброго. УСМ не проблема.Є купа замінників для тюну: алюмінієвий розбірнийкорпус,спусковий гачок і інше.[IMG] [IMG] Не маєте бажання чи бюджету...
Доброго дня. Можна замовити перехід на 12й калібр? З Повагою.
Дякую.
Доброго часу. Цікаво чи законно володіти аркою де сам ствол придбаний через дозвільну( тобто на підставі законних документів),а...
Доброго дня. Також дві в резерв. Розмір xxl.Реквізити в приват. З Повагою.
Міняють колір мої 500 на синій!
Є непоганий варіант [IMG] [IMG] В Україні нема зараз(сам шукав),можна знайти на ебеї.
Доброго всім. Згоден що під 22lr з далекоміром це класно,сам слину пускаю в сторону ANT другого покоління(балістичний калькулятор,далекомір і...
Приєднуюсь! 500 шт. З Повагою.
Доброго часу. Є така фарба [IMG] Нажаль в Україні ніхто не торгує.
Доброго дня. Беру один umarex. Чекаю на реквізити. З повагою.
Дякую. По обіді проміряю та відпишу.
Доброго дня. Який діаметр різ би на Umarex? З повагою.
Доброго дня. Які кольори залишились? З повагою.
В середу буду на закупках у ібісі. Територіально Львів.
Доброго часу. Базу на 30 з А6 в резерв. Реквізити в приват.
Доброї ночі. Що вище кільця на 30 з А6 , чи база на 30 з А6 для пікатіні?
Замовлення знімаю. З продавцем та товаром не пов*язано.(труба з 56-ю лінзою)
Доброго вечора. Давайте реквізити,беру.
Дякую . Вже три роки пострілюю з ruger 10-22 . Полювання та по папері. На 80 процентів визначився буду брати BSA 3-12:56. Hawke як альтернатива (...
Доброго вечора. Цікавить думка про Hawke Vantage IR 3-9x40 (Rimfire .22 LR Subsonic R/G). Якщо хто юзав було б супер почути враження.
На as.ua 14000 та 100 процентна предоплата[emoji54].
Однозначно крутити самому.
[MEDIA].
Мають сертифікувати у нас на весні.