Реклама на REIBERT.info
Рекомендую до співпраці.
У товариша нел шторм , також непогано.
Нормально веде себе, користуюсь SEF 12×15.
Є в мене планета 5 ,номера і техпаспорт в наявності, треба дивитись до проводки,замінити скати і камери.Коляска не рідна, від юпітера.
Рекомендую.:smile_15:
Спасибо ! Товаром доволен , всё чётко и оперативно .:smile_15:
:smile_15::smile_12::smile_15:
Надійний і відповідальний продавець.Рекомендую до співпраці.
Резерв на чохол на Equinox 800 камуфляж Флектарн .Реквизити для оплати в ЛС.
Резерв на Еквінокс 800.Реквізити для оплати і моб.т. в ЛС.
Надійний і оперативний продавець.Рекомендую.:smile_15::beer:
Рекомендую.:smile_12::smile_15::smile_12:
Чекайте Ванквіша .:beer:
Предложу 100 грн.
Федеральні не дивлюся, а дивлюся пізнавальні, музику, фільмові. Якщо Ви такі принципові, то чому не перейшли на українську?
Теж мені секрет, дивлюсь таку халяву ,років з 10 за 80 центів, а можна ще й дешевше.
Добрий вечір.Чи вартує ця річ чогось.Дякую.
На Віоліті на аукціоні в розділі металошукачі є.
:smile_12::smile_12::smile_12::smile_15:
Рекомендую.:smile_15::beer:
Гарно копаєш,підписаний на твій канал.Удачі і гарних знахідок.:beer:
Добрий вечір допоможіть визначити що за топорик.Дякую.
Модуль для тюнерів і телевізорів.https://www.agsat.com.ua/sputnikovoe-televidenie-s-abonplatoj/xtra-tv/xtra_tv_cam_modul_ci_verimatrix/