Реклама на REIBERT.info
Доброго дня ціна 80грн. за все відправка Нова пошта. Укр пошта З повагою
Доброго вечора Підкажіть що то за річ була? гвинтівка з половиною рамою бентежить різьба на ствольні коробці(рамі) З повагою.
Рекомендую покупця! Приємно було спілкуватися. Дякую та успіхів в подальшому! З повагою Leo(LG)
Відповідальний продавець! Все відповідає фоткам. Приємно мати справу з відповідальною людиною! Рекомендую:smile_12:
Доброго вечора підкажіть як краще підчистити корпус? ржавчина сильно прилипла.. раніше таку гранатку не чистив.. наперед дякую.
Доброго вечора Якщо можливо підкажіть по гільзам.
Доброго дня Продам корпус Ф-1 корпус почищений до металу,покрашений ціна 70грн З повагою.
Є в наявності ще такий лот-1грн/шт Доброго вечора Продам пули мосина,є дефекти кількість біля 310шт. Нестріляні+трохи стріляних(на фото кучка)...
Відповідальний продавець! Найкращі рекомендації!:smile_12:Дякую:beer:
Купував не перший раз,чудовий продавець! Рекомендую:smile_12:
Доброго вечора продам пулі налітай ціна 2грн за шт! в наявності 300шт за 600грн чищені,стан по фото
Доброго вечора! продам таку каску, не кислотилась розмір вроді 67 ціна 450грн. [ATTACH]
Доброго вечора! Дали таку шляпу на оцінку,я касок не знаходив та не було в мене їх... Як правильно розмір визначати? Додаткові фото на запит З...
Доброго вечора ціна за все що на фото 105грн в лоті: кусок ствола,звеня,протірки,корпуса мін,пуговки,зацепи,викрутки...
Продам гільзи манліхер,вроді 64шт+обойми гільзи мосіна 79шт з них 36-латунь. 43 біметал гільзи інші 12шт ціна за все 65 гривень[ATTACH]
оцінка- https://reibert.info/threads/podavach-svt.692734/#post-7375020 ціна 55грн
Доброго вечора підкажіть скільки коштує подавач патронів СВТ?
ціна 30 гривень стан по фото
Доброго вечора! продам такий лот ціна за все 200грн!
Приятно иметь дело с такими людьми!:smile_12: Рекомендую к сотрудничеству :smile_12:
Склад-ціна продано планка та бігунець-клейма зірка
тема буде поповнюватися...можна щось з лотів окремо.. Лот №1 ММГ патронів "Польский Маузер"калібру 7,92 1934 року, з пачкою ціна 50грн
Доброго вечора продам все що на фото ціна 150грн
Доброго вечора підкажіть скільки може коштувати це все? та 11-12 фото це якісь бірки? З повагою. [ATTACH]
Доброго вечора Підкажіть по кулях,додаткові фото на запит. 1-більше схоже на буси.. 2- охот. пулі?...