Реклама на REIBERT.info
Не подскажите кто сделал гильзу? Похоже на Англию, по 2 внизу, но S17 не понятно, думал что-то по финам, но 17 год рано еще.
Від MP-40 гільза має розміри 9х19 мм, а клеймо нечасте.
Интересно продолжение темы, живу в нескольких км от Квитки и Елено-Косогорово.
Як на мене гарне оповіданя, але не обійшлося без образи українців, як завжди чимось треба зачепити, тоді написано "правильно". Соромно за паспорт...
1 фото - 7.92х57 Маузер, 2,3 - Мосін 7.62х54, 4 і 5, 6 фото Швак 20 мм, 7 і 8 Солотурн Рейнметал.
http://ru.wikipedia.org/wiki/7,5_cm_KwK_40.
Лебель
Надійний і щедрий продавець, рекомендую для співпраці!
Скажемо так: в продажі ВТЗ часто, ФО не дуже.
В личку, пожалуйста, куплю антуражную военную амуницию, гильзы, металолом.
В нижньому ряду 1 від французської Гра, 2, 3 Манліхер, 4 від арісаки або каркано, 5,6 можливо Кольт 0.45, 7,8 наче від Нагана, 9 від ТТ,...
Порядний і відповідальний продавець! Рекомендую для співпраці.
Маузер 7.92х57, румунського виробництва
А я шукаю де б по 2 грн купить? Буде, то пишіть. А якщо по ділу, то виставте на продаж від 50 грн, а там потихеньку вниз. Буде видно, взагалі...
Добрый день! Нашел тех, кто был известный по спискам на плитах, думаю, что найду еще кого-то из безизвестных, так как много односельчан служили в...
Такий? http://municion.org/37/37x265.htm
Обойма наче російського виробництва, хоч гільзи австрійські або угорські.
Візьміть довідник по адресі, тут більше інформації http://karel-val.narod.ru/spravochnik/download.htm
Тульський, звідки взяли, що він не працював, тим більш Росія була ще далека від революцій австро-венгри із німцями там не бігали.
Отвечая на вопрос, я имел ввиду Итальянскую винтовку, ну раз так розгорелась дискуссия, то интересно посмотреть на фото пуль американского,...
А від чого пробка, бо я подумав, що вишибний, але наче гурт ранта без насічок?
Ну от і мені наука :)! Дякую!
Якщо так, мабуть тоді попросимо фото гільзи?
Італійська Веттерлі -Віталі.
Надійний та відповідальний продавець. Рекомендую для співпраці.