Реклама на REIBERT.info
Наберіть в розділі продаж ммг "Гра" і подивіться почому, часто продаються.
Від французської 11х59 мм Гра
Андижанская область Кутарминский сельсовет, наче таке в ОБД найшов, може й він теж родои із Узбекистану?
Наскільки зрозумів Кутар - це щось на зразок нашого Хутор
Може в імені Абду*, а не Абуд*?
Добавлю Кут
Післявоєнний 1954 р., http://www.municion.org/23/23x115Nr.htm
1 ВЯ-23 2 45 мм, Мабуть робили світильник.
Не встиг написати, а видалить неможу.
Наче від такої...
Добавлю, що вартість лотів приємно вражає.
Надійний та відповідальний продавець, щедрий на бонуси. Рекомендую для співпраці!
Не моя тема, попробую: Щось танкове 105 мм гаубиця Трехдюймовка, 76мм дивизионные пушки обр.1902г или 1902/1930г.г
Добрий день, підкажіть координати пошукових організацій Кіровоградщини, можна детальну інформацію в ПП.
В целях удешевления производства патронов в 1937 году в массовое производство запущены стальные гильзы покрытые медью....
Манліхер 8х50 мм, виробництва Георг Рот
Від ПТРД або ПТРС.
http://forum.violity.kiev.ua/viewtopic.php?t=827589&sid=e9e9c823f08da07e2f2839b9d9194d02 По Бердану, наче і клеймо, таке ж як у вас.
Тоді гільзу з таким клеймом хіба що Бритиш 303 можна перепутати. Дивлячись на фото видно, що вона роздута, однозначно з чогось не рідного...
Вибачаюсь, але каски СШ 44 року не було, може помиляюсь, подивіться на СШ 60 і порівняйте вашу.
Арісака виробництва Кайнок, але вистрелена з іншого калібру, а сліди на верхній частині, мабуть, від того, що її пробували витягнути.
Можна розміри гільзи, бо клеймо не часте?
Ф Н бельгійський Маузер для Югославів, АТЗ Артилерійський Технічний завод, Югославія, SFM французька, http://www.municion.org/792/792x57.htm
Я как только разглядывал, S17, но по логике, на период 17 года, Арисака. Спасибо!
Пока нашел такое http://spravkaru.net/streets/380/0522/54269/ По номеру дома и улицы.