Реклама на REIBERT.info
[MEDIA] Теж війна 1914-2014 Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Нэ цей упоротий, не звалить) Поможе курдам в Туреччині) І скаже добровольці по вєрє і духу( Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Хто би говорив, чи не в оситинів фєтіш( серце з трупа ворога вирвати, тіпа доблєсть типу воїнів( ) Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Вже ні [emoji20] , він подло втік з данбасса[emoji23] Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
БЄЗЗАЩІТНОМУБАМБАРДІРОВЩИКУ, КАРЛ, БЄЗЗАЩИТНОМУ)«Все внимательно слушали, подавляющее большинство разделяют тот тезис, согласно которому не было...
Тільки це думка в США), а не в Туреччині) Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
А от тут пападоробнэй[emoji28] будьте ласкаві[emoji33] Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Пілотів вони вістругают[emoji6] Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Ну так це тільки одна країна стверджує) відома брихунка? А ви інкримінують[emoji6] Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Хто інкрімінує? Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk
Я просив, докази[emoji6] Ви знов витягли мишцу з дупи, назвали всіх терористами) з методички сурково- кісєльова, і жодних доказів) Я ось щось...
Судячи по щенячому визгу північносхідних форумчан то не штаб) Це ставка[emoji33] Надіслано від мого C2305, використовуючи Tapatalk