Реклама на REIBERT.info
да!
сьогоднi день солiдарностi людей, так пише укр нет
може сусiди повiдомлять, чи хто подзвонить або скайп
Вождя випустили досрочно! ура:smile_12::smile_12::smile_12:
ранiше треба було вiдсунути труси,щоб побачити сраку тепер треба розсунути сраку, щоб побачити труси:D:D:D
резерв на пару 42р
две пары в резерв
лот №6 в резерв
лот №1 резерв на 3шт
доброго ранку! за вiкном -2, треба в душ та до церкви збиратись, бо вчора не вийшло сходити
Вiтаю шановне товариство зi святом! Всiм добра та щедрих подарункiв, а Вождю - щоб не довго парився!
свитер с бонусом снова в продаже
дивлюсь дехто вже зранку на рибалцi, в -4 не холодно? Вiтаю громаду! в мене теж -4 i щось так захтiлось рибку вжарити...
О,то я з вами в один час живу :smile_6:
есть резерв!
резерв.
Мне досталась вместе с кепкой, до этого история умалчивает.
Оригинальный свитер - Французская армия. Состояние - на 5 баллов. Состав - 55% шерсть/45% chlorofibre Свитер хорошего качества, эластичная...
кого нема, пінтури?
Вiтаю! в мене свiжий сныг випав, зима прийшла! пан Бек уже вiскарiк висилаэ?:beer:
правильнiш-околофорумнi
костюм получил в отличном сохране, удачных продаж!
тут з вами тяжко не погодитись!
Вiтаю! в нас 2 градуси жари. Вciм вдалого понедiлка та робочого тижня!
....................