Знаходжусь у м. Києві. Тел.: (067) 238-56-38. Григорій. Прошу дзвонити, краще писати у Telegram/Viber.
Вже не вітаю. В котрий раз видаляється повідомлення щодо того, що ти брехун. Також знесли теми, де ти мене у цьому звиноватив. Я буду продовжувати і надалі писати про це тут і на інших форумах/чатах. Поки не отримаю від тебе відповідь. Про що вже не сподіваюсь. Собака, хоч гавкає. Миша під віником ховається (Юрко, ти не собака).
Порядний,та надійний продавець. Працювали по повній передплаті,все швидко та відповідає опису. Дякую за чудовий ніж.