Доброго, 5к. А коли 1 вигравший лот не оплатив воно автоматично мені перейшло чи це ви мали підтвердити?
Добрий вечір.Розумію,Ви можете бути зайнятим.Дозвольте поцікавитись,Ви лот будете забирати з відділення?Не зрозумійте не правильно)
Бажаю здоров'я! Підійшли Вам антени "комета" х 16 від "шахеду"? Я не ставив оплату при отриманні на Пошті. Будете брати ?
Вибачте, читав ваші повідомлення, та за що вам наразували штрафний бал. Не хотів втрачати час, якщо б ви передумали.