Німецька каністра 1941 року.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Михаил 78, 19 чер 2017.

  1. Михаил 78

    Михаил 78 Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    30
    Повідомлення:
    93
    Адреса:
    Івано-Франківська обл.
    Доброго Дня! Скажіть скільки зараз може коштувати така каністра.Ніде не протікає, стан досить хороший.Дякую.
     

    Images:

    IMG_20170618_180352.jpg
    IMG_20170618_182844.jpg
    IMG_20170618_182839.jpg
    IMG_20170618_182834.jpg
    IMG_20170618_182900.jpg
    Володимир Погорілий подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 250 грн.
    2. Ммг маузер 98к Все по фото
      25000 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Кольцо экстрактора на Маузер к98 состояние хорошее складское
      900 грн.
    4. Магазинная коробка на Маузер к98
      1800 грн.
    5. Приклад на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      12500 грн.
  3. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    Вітаю,200-250 гр.
     
    sergeyk2, vampir, Andregans та ще 1-му подобається це.
  4. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    бодрый сохран, если канистра без сварных швов, до 400 гривен можно будет продать.
     
    Талейкин, vampir та Provada81 подобається це.
  5. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    Извините а за что тут 400 гривен,их без свищей и протечек валом в продажах от 200 до 300,как впрочем и подсказал камрад выше,с ув.
     
    сєрьога та sergeyk2 подобається це.
  6. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    разброс цен разный, если спешности нет при продаже, можно выставлять за 400 гривен и неспешно снижать цену.
    за минимальную цену всегда можно будет продать.
     
    Талейкин, yucher та Provada81 подобається це.
  7. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    В том то идело что лучше выставить старт в 150-200 и продать сразу если кому будет нужна а не за 400 и потом две недели спускать цену если покупателей не будет,их полно и желающих в очередях даже за 300 не наблюдается,это не канистра в краске за 800 на которую всегда будет покупатель,имхо,с ув.
     
    sergeyk2, Искатель 3, mushichok та 2 іншим подобається це.
  8. Отто Конотоп

    Отто Конотоп Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    248
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    544
    Повідомлення:
    3.210
    Адреса:
    Конотоп Украина
    До 200 гр чтобы продать, такие сегодня реалии жизни, их очень много сейчас, вот еслиб для воды, тогда и 400гр, а так!
     
    micromayor, sergeyk2 та yucher подобається це.
  9. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    До 200гр
     
    micromayor, sergeyk2, yucher та 2 іншим подобається це.
  10. Артурчик

    Артурчик Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    304
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    701
    Повідомлення:
    27.578
    Адреса:
    Lemberg, Bandershtadt
    200 грн
     
    micromayor, sergeyk2, vampir та ще 1-му подобається це.
  11. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    226
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    517
    Повідомлення:
    4.322
    400гр все ж можно попробовать.
     
    Талейкин, yucher та Andregans подобається це.
  12. oleg_zav

    oleg_zav Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Харьков Украина
    Вижу дно варилось, так что о 400 грн и речи быть не может. 200-250 грн реальней.
     
    sergeyk2 та yucher подобається це.
  13. Dima Dima 2

    Dima Dima 2 Schütze

    Повідомлення:
    9
    а чи бували каністри вермахту по 5 літрів?
     
    сєрьога подобається це.
  14. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    Бували;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    InDex та Dima Dima 2 подобається це.
  15. Dima Dima 2

    Dima Dima 2 Schütze

    Повідомлення:
    9
    а яка приблизно ціна на 5 літрів варіант стан ідельний
     
  16. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    В цому розділі створи свою тему, виклади фото, і "буде тобі щастя":)
     
    InDex та Dima Dima 2 подобається це.
  17. oleg_zav

    oleg_zav Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Харьков Украина
    прямоугольных вермахта не было. Это послевоенная. У вермахта были только 20 литровые.
     
    yucher, sergeyk2, сєрьога та ще 1-му подобається це.
  18. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    Спорить не буду, не особо моя тема, 20-ти литровую держал в руках, 5-ти нет, но вот на ауке и проскакивала в "Технике" до 45года - https://reibert.info/lots/raritetnaja-5-l-nemeckaja-kanistra-voennyx-moto-i-avto.71788/
     
  19. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.139
    Адреса:
    г. Киев
    InDex, oleg_zav, yucher та ще 1-му подобається це.
  20. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    Будем знать! век живи-век учись:)
     
    SERGIO* та sergeyk2 подобається це.
  21. micromayor

    micromayor Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    209
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    396
    Повідомлення:
    1.608
    Адреса:
    Украина Харьковская
    Пятерка верхняя ГДР.
     
    oleg_zav подобається це.