копійо чипіка?!!!!!

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Дядя Льоша, 29 май 2017.

  1. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    3.977
    Адрес:
    Земля
    Гелик-велик...Подумал уже,что зрение садится...
     
    LySS нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Спичка запал.
      50 грн.
    2. (в наличии 1600 шт.)
      Електросірники Спрацьовують від батарейки АА Електрозаймач, піротехнічний електрозапал, электроспі...
      20 грн.
    3. РДГ-55Б Дим білого кольору
      250 грн.
    4. (в наличии 235 шт.)
      Термітні шашки Запалюється від турбозапальнички, мисливських сірників або термітних сірників Темпера...
      38 грн.
    5. (в наличии 36 шт.)
      РГД-5 с активным запалом страйкбол Граната имитационно-тренировочная с активной чекой для применени...
      120 грн.
  3. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    807
    Адрес:
    Сталевий сейф
    наступний на пачку "Ватри", саме на пачку, зигарети, дядя Льоша, двом першим наподарує
     
  4. SAserg

    SAserg Oberleutnant

    Сообщения:
    1.828
    Адрес:
    г.Киев Украина
    табачину вытряхнуть-травки закосячить?
     
    Учень, ejnalej и LEXXX нравится это.
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    На геліку.
    Ось, як у Вані:

     
    ejnalej, Military1, antsu88 и 2 другим нравится это.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    гарний вітінар, у історії петрає. а мо він ще і на мандаліні грає та колись по свальбах підробляв? якщо то так то я знаю того вітінара і раджу триматись від нього подалі бо обдере як липку. ліпше консультуватись з вчителем, то розумна людина і поганого ніколи не порадить.
     
    Учень, Allex761, ejnalej и 4 другим нравится это.
  7. antsu88

    antsu88 Feldwebel

    Сообщения:
    285
    Адрес:
    Белый Порог
    Вопрос: зачем в древности меч или чипику изгибали таким образом?
    Хозяин совершил проступок?
     
    ejnalej и Romachick нравится это.
  8. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    10.303
    Адрес:
    Sumy.UA.
    Шото я совсем запутался...у витинара позывной "мандолина"?
     
    Military1, ejnalej, консерватор и 2 другим нравится это.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    То такий ритуал , воїн загинув , закінчилося його земне життя , його меч так згинали і клали йому в могилу . На тому світі воїна чекали тільки боги , повії та вино , меч йому вже не потрібен .
     
    LySS, Учень, reider74 и 7 другим нравится это.
  10. antsu88

    antsu88 Feldwebel

    Сообщения:
    285
    Адрес:
    Белый Порог
    Тут вы, у важаемый, слегка ошиблись. Это старинный сиськоизмеритель. В те суровые времена только обладательница солидного бюста могла выкормить здорового ребенка и радовать глаз мужа. Правильный хозяин в выборе всегда руководствовался правилом "возмеш в руки маеш вещъ". Но руки у всех разные. Вот и выпустили по древнему ГОСТу инструмент СиськоИзмеритель СИ-1-мин. для измерения минимально допустимых размеров бюста избранницы. Но спешу огорчить - никомплект! СИ-1-макс. для зарядов особой мощности, типа этого
    [​IMG]

    украден сектой малосисечых плоскодонок для сокрытия фактов о сиськах древности...
     
    LySS, Учень, Veter-59 и 4 другим нравится это.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    незная як зара але так було раніше. це відома банда околофорцумних бариг. тож і ви будьте обережні щоб вони і з вас три шкіри незлупили.
     
    Military1, antsu88, Romachick и 3 другим нравится это.
  12. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Мовчіть тихесенько. Ваші 0,75% вже враховані
     
    antsu88, Romachick, Allex761 и ещё 1-му нравится это.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ви моспане чи хильнули зайву чарку чи просто погано цифри знаєте. в мене мій чесний братній відсоток станове 75% без отих незрозумілих нулів попереду. отакоєот. а ви кажете
     
    Медный, antsu88 и ejnalej нравится это.
  14. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Знаєм . А Вашу "бдітєльность" перевірити?
    От і добре, що не спите
     
    antsu88 нравится это.
  15. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Знаєте, я пару днів тому підняв два такий копія, + ще один кинджал-кукрі (такий заокруглений, із зазубринами, чисті черняхи-гурхи)... Але як уявив, кіко то довдедеться відрахувати відсотків, то вирішив за ліпше залишити в хованці...
     
    LySS, Учень, Медный и 7 другим нравится это.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    світлини женіть.
    і цей. ви вже і так втрапили на відсотки, тож хоч ховайте і надалі їх у сховку хоч ні але сплатити все єдно прийдеться. отакоєот. а ви кажете
     
    georg_ и ejnalej нравится это.
  17. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Отож бо і воно! Хай 80% платить.
     
  18. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Та я то вже зрозумів, що на відсотки втрапив, коли тільки сигнал почув... Ще, памятаю, подумав-не дай Боже, чипіка, то кінець всьому... А от з фоками біда, бо там темна справа вийшла. Треба ж було обмити клад копій, а я ще, памятаю, казав камерадам-читайте, написано метиловий спирт, а камеради мені - яка різниця, одна літера туди-сюди, пий давай, бо темніє вже... Одним словом, поки не розвидніє, фоток не буде...
     
    Учень, G613D, консерватор и 3 другим нравится это.
  19. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Це " попадос". Їдьте в Анктартиду вже.
     
    консерватор и georg_ нравится это.
  20. Military1

    Military1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    126
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    230
    Сообщения:
    1.399
    Адрес:
    NK
    Нема там вже того кукрі,отакоєт.)))
    :beer:
     

    Изображения:

    SAM_1221.JPG
    консерватор нравится это.
  21. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Та де... пізно. Розумієте, тут вже така ситуація, що від себе ще втекти можна, а от від пана К. вже ні...
     
    консерватор и ejnalej нравится это.
  22. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Та кукрі то може і нема, але мені он тільки що на "фіолетовому" визначили, що то спеціальний ніж черняхівських шаманів, для втаємничених обрядів... Коротше кажучи, оцінили в стільки, що всім нам так не жити. Навіть резерв не ставте, бо не домовимось.
     

    Изображения:

    serp.jpg
    Медный, Military1 и консерватор нравится это.
  23. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    "Завтраками" корміть. Кажіть що відсоток, три, є. Але завтра.... Думаю погодиться на три
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    так неможна. треба шоб порядок бил!
     
    Military1, georg_ и ejnalej нравится это.
  25. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Слухайте, я тут вже й так наговорив, що аж спиною відчуваю, як хтось спостерігає за мною... Тільки що курю на балконі, підійшов кіт, застрибнув на підвіконня і підморгнув мені. Совпаденіе? Хотів попередити, мовляв, мовчи, дурень?
     
    Учень, G613D, консерватор и 4 другим нравится это.
  26. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Добре, добре.... Всі знають що " три штверті" 75%