Штик-Ніж Ерзац ( Горище ,Стрих )

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем slavik krot, 8 чер 2017.

  1. slavik krot

    slavik krot Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    111
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    україна
    Доброго вечора попався такий штик .
    Підкажіть будь ласка по ціні .
    З пов .
     

    Images:

    IMG_0272.JPG
    IMG_0273.JPG
    IMG_0274.JPG
    IMG_0275.JPG
    IMG_0276.JPG
    IMG_0277.JPG
    IMG_0278.JPG
    IMG_0279.JPG
    IMG_0280.JPG
    IMG_0281.JPG
    IMG_0282.JPG
    IMG_0283.JPG
    IMG_0284.JPG
    IMG_0285.JPG
    IMG_0286.JPG
    IMG_0287.JPG
    IMG_0288.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Все, як на фото. У цілком робочому стані. Є клейма.
      1680 грн.
    2. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    3. Оригінал . Коп. Ігольниця у вигляді слуги-негра, що розриває собі на грудях камзол та ніби каже нам...
      485 грн.
    4. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
    5. Все, як на фото, В доброму колекційному стані. Гарний інтерʼєрний поедмет. Є клеймо з номером 1214 G...
      1490 грн.
  3. NAVS79

    NAVS79 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.871
    Попробуйте старт гривен в 500
     
    romarios та slavik krot подобається це.
  4. Alex Johannik

    Alex Johannik Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    137
    Повідомлення:
    662
    Адреса:
    Україна
    Приятный! Люблю такие сохраны в командировки тащить...
    Если будет аукцион - дайте ссылку
    Моя думка: 750 грн. с учётом не быстрого аукциона
     
    slavik krot подобається це.
  5. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    давайте уже с 1000 аукцион начнем,учитывая что МП-40,в таком сохране 17 штук выставил на предпродажную оценку
     
    Gromoff та мп 40 подобається це.
  6. Alex Johannik

    Alex Johannik Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    137
    Повідомлення:
    662
    Адреса:
    Україна
    Ну всё тогда...мп-40 обвалил рынок эрзацов...ув.ТС, выставляйте за 30 грн. по блиц цене!
     
    SICHELSCHNITT подобається це.
  7. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    17 штук на цену не влияют.
    Мосинок тысячи - и как стоили, так и стоят.
    Это не то количество , чтобы повлиять на рынок. И это не те вещи , которые меняют цену от количества, причем аж от 17 штук.
    Не Рыцарские кресты, всего лишь массовый ширпотреб.
    Сохран хороший. Я бы с тысячи и ставил. Не нравится, дорого - ждите еще год-два следующего подобного.
     
    БЛК, slavik krot та Alex Johannik подобається це.
  8. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    одновременно и 10 влияют,штык мосина не стоит 1000 грн,с деактивом складских валом по 150 грн,,а за 400 ерзац без ножен любой кузнец толковый сделает за 2 часа,еще пару експертов и до 100 баксов дойдет,удачных продаж,с ув.
     
    vanDott та Paul_Gudvin подобається це.
  9. slavik krot

    slavik krot Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    111
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    україна